•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Çevre sorunları; hava, su, toprak ve gürültü kirliliği olarak karşımıza çikmaktadır. Özellikle sera gazlarının olumsuz etkilerinin belirgin bir şekilde gözlenebilir olması, nüfus artışına paralel olarak çevre sorunlarında meydana gelen artışlar ve dünyamızın geleceği konusunda duyulan endişeler çevre bilincinin gelişmesine ve önem kazanmasına neden olmuştur. Son yıllarda özellikle hava ve gürültü kirliliklerinde meydana gelen artışlarla birlikte T.C.Çevre ve Şehirlik Bakanlığı’nın almış olduğu önlemler çerçevesinde yayınlanan yeni ve revize yönetmeliklerle birlikte bu durum, düzenli olarak yapilacak olan ölçüm ve mühendislik hizmetleri ihtiyacını doğurmaktadır.

Bu bağlamda söz konusu ihtiyaçların doğru, güvenilir ve izlenebilir olarak karşılanması oldukça önem arz etmektedir. Bu olgudan hareketle 10 yıllık tecrübemizi yansıtabileceğimiz, kaliteli, güvenilir ve eksiksiz hizmet veren lider bir kuruluş olma hedefi ile yola çikmış bulunmaktayız.

TS EN ISO 17025 Laboratuar Yönetim Sistemi çerçevesinde çalışan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafindan yetkilendirilmiş, kaliteli hizmet anlayışına sahip, her türlü çevre sorununuzda çözüm ortağınız olabilecek, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan, yeniliklere açık, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çıktiğımız bu yolda sizlerle uzun süreli bir çalisma içerisine girmeye ve sizlerden alacağımız güçle sektörün lideri olmaya talibiz.

Unutmayınız…

Şirketimiz Sizlerin Çevresel Çözüm Ortağınız….

Saygılarımızla,

 

 Alper DOĞAN
Çevre Mühendisi
İdari Müdü
 

 


VİZYONUMUZ

Ölçüm hizmetleri kapsamındaki hizmetlerimizi sürekli araştırma, geliştirme ve güncelleme yapıp, kalite sisteminin sürekliliğini ve uygulanabilirliliğini sağlayarak, tercih ve taktir edilen bir kuruluş olarak çalışmalarımızı sürdürmek.

MİSYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek, bağımsızlık, tarafsızlık, doğruluk ve gizlilik prensiplerini benimseyerek, müşteri şartlarına uygun metotları, doğru cihaz ve uzman personel ile çalışarak uygulamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Laboratuar bünyesinde verilen hizmeti, müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak uygulamayı,

Personeli iç ve dış eğitimlerle eğiterek, metot ve yönetmeliklerdeki güncellemeleri ve yenilikleri takip etmelerini sağlayarak, en kısa sürede uygulamaya geçmelerini,

Tedarikçilerimizle yapılan çalışmalarda düzenli bir takip ve değerlendirme yaparak, karşılıklı özgüven çerçevesinde ilişkileri sürekli hale getirmeyi,

İyi bir mesleki ve teknik uygulama ile, laboratuar faaliyetlerini güncel standartlar çerçevesinde, uygun cihaz ve uzman personel kullanarak minimum hata ile gerçekleştirip, prensiplerinden ödün vermeyerek, kalite sistemine bağlılık çerçevesinde rekabet etmeyi,

TS EN ISO/IEC 17025:2005 standardının gerekliliklerini tüm personelimizin gayretli çalışmaları ile uygulayarak müşterimizi memnun etmeyi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmeyi, taahhüt ederiz.